CTLSH10-100L TR13 PBFREE
- 型號描述:
Diode 100 V 10A Surface Mount TLM364
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TLM364
- 型號:
- CTLSH10-100L TR13 PBFREE
- 品牌:
- Central Semiconductor Corp
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 3-SMD, Flat Leads
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Technology
- Schottky
- Capacitance @ Vr, F
- 610pF @ 4V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io)
- 10A
- Supplier Device Package
- TLM364
- Operating Temperature - Junction
- -55°C ~ 150°C
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 100 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 680 mV @ 10 A
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 150 µA @ 100 V